Domov Mapa stránky Kontakt
Vyberte si jazyk SK EN DE HU
 
 Prihlásenie 
dupres
Dupres Consulting

Navigácia

  Profil spoločnosti
  Informačné technológie
  Konštrukcia
  Outsourcing
  Personálny leasing
  Promo projekty
  Partneri
  Kontakt

 

Dupres Consulting - Personálny leasing

Spoločnosti často potrebujú krátkodobo alebo dlhodobo posilniť stav ľudských zdrojov v niektorej oblasti svojej činnosti. Efektívnym riešením je personálny leasing, ktorý umožňuje rýchlym a jednoduchým spôsobom regulovať stav pracovnej sily a nájsť kandidátov, ktorí presne zodpovedajú požiadavkám spoločnosti. K výhodám personálneho lízingu však patrí aj znižovanie náborových i administratívnych nákladov firmy.
 
Spoločnosť Dupres Consulting s.r.o. disponuje databázou vysokokvalifikovaných odborníkov z oblasti IT a konštrukcie, ktorých prednosťou je spoľahlivosť, flexibilnosť, prispôsobivosť, schopnosť tímovej spolupráce a v neposlednom rade aj jazyková zdatnosť. Že sú schopní plniť svoje pracovné povinnosti aj v sťažených podmienkach, potvrdili mnohé zahraničné spoločnosti, na projektoch ktorých sa podieľali. Tieto zdôrazňujú hlavne ich kvalifikovanosť a bohaté skúsenosti, ako aj schopnosť rýchlo sa zapojiť do pracovného procesu a navrhnúť optimálne riešenie daného problému pomocou najmodernejších softvérových prostriedkov pre vývoj v oblasti IT a strojárstva.
 
Dupres Consulting reaguje hlavne na sťaženú situáciu, ktorá vzniká vo firmách v súvislosti s nedostatkom kapacít pre vývoj nových softvérových produktov. V snahe pomôcť svojim partnerom predísť vzniku komplikácií, resp. riešiť vzniknuté komplikácie, ponúka nasledovné služby:
 
  • podporu pri riešení nových softvérových projektov
  • podporu pri údržbe a modifikácii už existujúcich systémov podľa daných požiadaviek.
 
Jedným z možných riešení je zavedenie štandardného softvéru do informačných systémov sprevádzkovaných spoločnosťou Dupres Consulting, ktorá dokáže, práve prostredníctvom tímov svojich špičkových špecialistov, zabezpečiť celý proces integrácie – od analýzy stavu, špecifikácie, cez návrh, implementáciu, až po pravidelnú podporu a údržbu na strane zákazníka. 
Informačné technológie Naše projekty Významní zákazníci Personálny leasing Konštrukčné práce
© 2007-2013 Dupres Consulting s.r.o. Všetky práva vyhradené.